PSB MRÓWKA PIEKOSZÓW
Wszystko o zakupach
Bezpieczeństwo

Dostawa Towaru

Klientom naszej firmy zapewniamy terminową i solidną dostawę towarów na terenie całego kraju.

Do Państwa dyspozycji przedstawiamy różne opcje odbioru towarów zamówionych w naszym sklepie.
 

ODBIÓR OSOBISTY

Wybierając tę opcję należy skontaktować się z naszym konsultantem i poinformować o swoim wyborze. Istnieje możliwość odbioru osobistego z naszego magazynu lub (w przypadku towarów pod zamówienie) magazynu producenta.
 


PRZESYŁKA POCZTĄ POLSKĄ

Towar jest dostarczany przez Pocztę Polską. Koszty transportu pokrywa kupujący, a jego wartość wyceniona jest przy składaniu zamówienia lub indywidualnie z konsultantem.
 


PRZESYŁKA KURIERSKA

Towar jest dostarczany przez profesjonalną firmę kurierską. Koszty transportu pokrywa kupujący, a jego wartość wyceniona jest przy składaniu zamówienia lub indywidualnie z konsultantem.
 


PRZESYŁKA KURIERSKA POBRANIOWA

Towar dostarczany jest przez wyspecjalizowane firmy spedycyjne. Koszty transportu pokrywa kupujący, a ich wartość wyceniona jest przy składaniu zamówienia lub indywidualnie z konsultantem. Wartość zamówienia przekazana zostaje kurierowi w momencie dostarczenia przesyłki.
 


TRANSPORT WŁASNY

Dostawa może być realizowana przez środki transportowe firmy PSB MRÓWKA PIEKOSZÓW. Posiadamy własne zaplecze transportowe. W tej opcji koszt transportu wyceniany jest indywidualnie. Po złożeniu zamówienia informujemy o kosztach dostawy (mailowo bądź telefonicznie). Opcja dostępna dla odbiorców na terenie województwa świętokrzyskiego, bądź dostaw pełnosamochodowych.
 


TRANSPORT INDYWIDUALNY

Po dokonaniu zakupu nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu kalkulacji kosztów transportu. Ten rodzaj spedycji zalecany jest przy transportach pełnosamochodowych. Zamówienie zostaje przekazane do realizacji wyłącznie wtedy, gdy kupujący zaakceptuje koszty przewozu. *Zamówienie zostaje przekazane do realizacji wyłącznie po zaakceptowaniu kosztów transportu. **Towar zostaje przekazany do wysyłki do 24h od czasu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie, chyba, że ustalenia stanowią inaczej. Nie dotyczy towarów na zamówienie, których czas oczekiwania może się wydłużyć